Tooted

Koopiapaberid

Multicopy® A4/80g 210x297mm Multicopy® Zero valge
Hind:
4.95€
Tavahind:
5.95
Tootekood:
1404493
Hulgipakend:
5/240pk
Lisainfo:
Ostes 6 kasti, hind 125.00
Kirjeldus:

Koopiaber, särav-valge, katmata, mustvalgeks ja värviline kopeerimis-, printimis- ja trükitöödeks, ColorLok,süsinikneutraalne

Multicopy Zero – From Zero to Hero!

CO2 neutraalne kontoripaber, mis sobib kõikideks kopeerimis-, printimis- ja trükitöödeks.


•Multicopy Zero on tippkvaliteediga kontoripaber, mis pakub suurepäraseid printimistulemusi nii värviliselt kui ka mustvalgelt.
•CarbonNeutral® – tootmise ja tarnega seotud heited on täielikult kompenseeritud
•Täielikult kloorivaba (TCF), Multicopy paberitel on FSC® märgistus
•Pakend on 100% ümbertöödeldavad

Mida näitab CarbonNeutral® ?

CarbonNeutral® tunnustus kinnitab, et Multicopy Zero on saavutanud süsinikuneutraalsuse vastavalt rahvusvahelisele teaduspõhisele protokollile (CarbonNeutral®Protocol), mis tõestab kompensatsiooni usaldusväärsust ja meie süsinikuneutraalsuse taotluse arvutusi.

CarbonNeutral® - jätkusuutlikkuse kvaliteedimärk.

Mis on süsinikneutraalsus?

Süsinikneutraalsus tähendab, et tootega seotud kasvuhoonegaaside netoheitkogus on null. Tänapäeval on enamik teadlasi nõus, et kliimasoojenemist põhjustab peamiselt inimtegevus, mis suurendab kasvuhoonegaaside hulka atmosfääris. Üks selline gaas on süsihappegaas (CO2). Kliima soojenemisega kaasnevate võimalike õnnetuste, nt üleujutuste, põua, biotoopide kadumise ja ikalduse vältimiseks rakendavad ettevõtjad aina enam kliimamuutuste vähendamise võimalusi. Seetõttu on töötatud välja süsinikneutraalne kvaliteetpaber Multicopy Zero.

Valides Multicopy Zero oled andnud olulise panuse parema keskkonna jaoks!