Kauba kohaletoimetamine.

 

 

Toolide ja suuremõõduliste toodete saatmisel kuller erihinnaga.

Haapsalu linnas ja lähiümbruses toome kauba kohale tasuta.

Mujal Eestis.

Need kaubad, mis mahuvad turvaümbrikku, saadame teile käsipostiga. Kulu on siis margi ja turvaümbriku maksumus. Pliiatsid. trükilindid jms. kergemad tooted mis mahuvad postkasti.

Saadame kauba  Itella/SmartPost    sinistesse pakiautomaatidesse või 24 tundi lahti olevatesse Omniva pakiautomaatidesse.

Vajalik mobiili number tellimise infos. Omniva või Itella-Smart Posti pakiautomaadi saate valida ostukorvis olevast tabelist.

 

Kauba toob Teile OSC Gargo -kullerteenus  järgmise päeva kella 14.00-ks. Hind 4.95€  kuni 6.85 ( alates 7kg) koos km-ga.

Tallinnas, kolmapäeviti, ka meie firma transport. .

Raskete ja suuremõõduliste pakkide korral kehtib kullerfirma hind.

Kõik tellitud ja makstud kaubad jõuavad tavaliselt kohale ühe tööpäeva jooksul, peale raha laekumisest meie arveldusarvele. Lepingulistele klientidele kehtib tavapärane makse aeg ja allhindlused. Suuremate koguste korral transpordivad kaubad kohale meie tarnijad ja logistikafirmad tasuta. Koopiapaber näiteks, alusega ostu korral, alati transport tasuta ja tarne kiire.

Pakiautomaatidest on pakkide vastuvõtmine imelihtne, selleks kulub vaid 15 sekundit. Proovige järele!

Peale teavitava SMS-i saamist minge pakiautomaadi juurde ja sisestage SMS-iga saadud uksekood, võtke avanenud kapist pakk vastu. Kõik!